Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Operator CNC - produkcja seryjna

Dodano: 10.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat

Firma Metal Team Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje do pracy w Centrum Technologicznym w Wanatach osoby na stanowisko:

Operator CNC - produkcja seryjna

Wanaty

Opis stanowiska:

  • Obsługa maszyn CNC
  • Wykonywanie detali według dostarczonych rysunków i programów CNC
  • Wstępna kontrola jakości obrabianych detali
  • Konserwacja oraz utrzymanie w dobrym stanie maszyn i miejsca pracy

Wymagania

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • zmysł techniczny i wyobraźnia przestrzenna
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • sumienność i rzetelność

Oferujemy

  • Szkolenia wdrażające do pracy
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do efektywności pracy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wanaty
Metal Team Sp. z o.o. sp.k.