Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job, z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem.
Dla swojego klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator CNC pras krawędziowych
Ribe

Obowiązki
- Obsługa prasy krawędziowej CNC: Safan Darley – H brake Hybbrid 110T
- Obsługa innych maszyn (takich jak Dalem)
- Programowanie i ustawianie maszyny
- Praca głównie z obróbką czarnej stali (grubości 1-10 mm)

Wymagania
- doświadczenie w programowaniu i ustawianiu maszyn CNC
- doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych CNC
- doświadczenie w pracy z obróbką metali
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – warunek konieczny

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o kontrakt duński
- pracę na cały etat z możliwością nadgodzin
- atrakcyjne wynagrodzenie
- oraganizację zakwaterowania
- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

Nasi konsultanci pomogą Ci w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem.

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Adam

Witam, czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w rekrutacji ale ciągle odraczają i mówią że będzie wznowienie. Nie wiem czy agencja polvik jest wiarygodna

Łukasz

Czy ktoś wyjechał do Danii na stanowisko operatora wózka? Brałem udział w tej rekrutacji ale co jakiś czas była odwoływana ze względu na brak zakwaterowania, podobno będzie wznowienie, ale już sam nie wiem czy to nie będzie odwlekane w nieskończoność. Generalnie mam wrażenie że polvik trochę zwodzi kandydatów bez podawania konkretów.

Rozczarowany

Schramberg: w większości przypadków. - brak nadgodzin w tygodniu - brak weekendów pracujących, zabrane do końca roku, może wrócą ale nie ma pewności, są plotki że robota do stycznia. - zeitekonto Wszystkie ww. Problemy są zatajane przez Polvik podczas rekrutacji. Pracuje się dla job-plus a nie Polvik, oni są tylko kontaktem. Obsługa pracowników przez Niemca z angielskim a nie po polsku. Brak pomocy w sprawach socjalnych oraz podatkach. Wszystko samemu się załatwia. Brak transportu Brak doplat do transportu Brak diet Brak info na czym się będzie pracować Instrukacja dla pracowników po angielsku a rekrutują ludzi bez języka... Albo z niemieckim... Pensja ok. 1300e netto - 2e dziennie na transport dla kogoś kto cię zabierze z pod hotelu, jak masz daleko do hotelu to masz problem, musisz szukać ludzi z autem co są blisko Ciebie, pomocy w tym zero. To są góry! Praca ok. Mozna się nauczyć czegoś nowego, Ale zarobić więcej niż podstawę etatu to już graniczy z cudem. Nie wyjechałbym gdybym o tym wiedział.