Axamo to agencja zatrudnienia (nr certyfikatu 10825) specjalizująca się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Realizujemy projekty na stanowiska menedżerskie, specjalistyczne oraz techniczne dla krajowych firm produkcyjnych i usługowych. Działania naszej firmy skupiają się również na świadczeniu kompletnych rozwiązań rekrutacyjnych dla sektora medycznego oraz inżynieryjnego w Wielkiej Brytanii. Naszą misją jest pomoc kandydatom w realizacji ich celów zawodowych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Lokalizacja: Jasionka k. Rzeszowa
Branża: przemysł lotniczy
Wymiar pracy: pełny etat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (od 1 lipca do 31 października, bez możliwości przedłużenia kontraktu)
Ilość wakatów: 2
System pracy:  3 – zmianowy

Operator CNC – KONTRAKT, 4400 – 5200 zł brutto
Jasionka
CNC/FLL/4

Oczekiwania wobec Kandydatów:
- Dyspozycyjność na okres 4 miesięcy  (od 1 lipca do 31 października, bez możliwości przedłużenia kontraktu)
 - Około 2 – letnie doświadczenie na stanowisku Operatora CNC
 - Doświadczenie w obróbce aluminium
 - Doświadczenie w obsłudze 3 - osiowych obrabiarek sterowanych numerycznie (mile widziane doświadczenie na 5 – osiowych centrach obróbczych)
 - Mile widziana znajomość sterownika Fanuc
 - Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
 - Dobra znajomość rysunku technicznego
 - Dokładność, precyzja, sumienność oraz rozwinięte zdolności manualne

Zadania na stanowisku:
·          - Obsługa 5 - osiowych obrabiarek sterowanych numerycznie
·          - Montaż narzędzi do cięcia oraz regulacja parametrów obróbki
·          - Odczytywanie danych z rysunków technicznych
·         - Kontrola i nadzór nad przebiegiem procesem obróbki
·          - Kontrola i konserwacja narzędzi

Dlaczego warto aplikować?
- Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
 - Umowę o pracę na czas określony (do końca października 2018 roku)
 - Bezpłatne szkolenie przed rozpoczęciem pracy
 - Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji
 - Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym zakładzie
 - Pracę w rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku