OrangeJobs jest agencja pracy, z powodzeniem dzialajaca na terenie Holandii od ponad 10 lat. Dzialamy w branzach logistycznej, budowlanej, metalurgi i produkcji.

operator CNC 16 E/godz
Hoorn

Obowiązki
Do obowiazkow kandydata bedzie wgrywanie bibliotek na komputery ze sterownikami FANUC, edycja ustawien maszyny, kontrola procesu produkcji, serwis maszyn.

Wymagania
-duze doswiadczenie w pracy na maszynach ze sterownikami FANUC
-znajomosc jezyka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
-zaangazowanie w powierzone obowiazki
-dyspozycyjnosc do pracy na dluzej

Oferujemy
-atrakcyjne wynagrodzenie 16 E za godzine pracy
-umowe zgodnie z holenderskim CAO
-zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie
-pomoc polskiego koordynatora
-mozliwosc podnoszenie kwalifikacji zawodowych

praca od zaraz

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Anonim

Pracuje dla tego biura i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jestem w Holandii od ponad 10 lat więc przerobiłem już naprawdę masę biur pracy ( większość to oczywiście złodzieje polacy bez wykształcenia nauczyli się języka pracują w biurach i myślą ze złapali boga za nogi) . Co do OrangeJobs B.V. Abcoude hmmm odnośnie mojej osoby nie mam żadnych zastrzeżeń . Loon normale uren 36:30 14,19 - 517,94 Bruto Loon onregelmatige uren 11:15 130,00% 14,19 - 207,56 Bruto Loon onregelmatige uren 3:30 200,00% 14,19 - 99,33 Bruto Przykład z jednej tygodniówki z mojego Loonspecificatie. nadgodziny wypłacane, zwroty za dojazdy wszystkie inne dodatki również mam wypłacane. Reasumując w mojej karierze zawodowej w Holandii jest to jedyne biuro pracy do którego ( jak narazie ) nie mam zastrzeżeń.

Iza

@lazienkowy, wypłata wynagrodzeń co jaki czas następuje? Wynagrodzenie dostajesz przelewem czy odbierasz je osobiście? W sezonie letnim firma prowadzi rekrutację, na jaki czas zazwyczaj podpisywane są umowy?

lazienkowy

Krótko o orangejobs troche za duzo zamieszania, ale tak w sumie jest we wszystkich agencjach, z kturymi pracowalem. Pieniadze na czas! Robota jak kazda inna, jak chce ci sie pracowac to jest ok, jak nie to sie z toba zegnaja... Mieszkanie w Arkel, fajna chata, duze pokoje. Jedyny minus to to, ze nie jedynki, a dwojki.