Dodano: 08.11.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
16 - 17 zł / godzinę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Aktualnie dla naszego dla Klienta w Pile poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator

Piła

Obowiązki

  • montaż półwyrobów, akcesoriów oraz wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą technologią, wymaganiami jakościowymi oraz planem produkcyjnym. efektywna, realizacja zleceń produkcyjnych,
  • przestrzeganie wymagań jakościowych,
  • montaż i kontrola produkowanych towarów,
  • współpraca z innymi pracownikami,
  • kontrola i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • pozytywne nastawienie na pracę z ludźmi,
  • umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • zdyscyplinowanie
  • sumienność
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia grupowego
  • bezpłatny transport do i z pracy (z wybranych kierunków)

Prosimy o dopisanie w CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Intensive Work Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Intensive Work Sp. z o.o.”
Operator
Piła
Intensive Group Sp. z o.o.