Poszukujemy osób do pracy przy kwiatach (ORCHIDEA).
Gwarantujemy:
- dojazd do Holandii
- zakwaterowanie
- atrakcyjne warunki finansowe
- legalna pracę o umowę
- atrakcyjny system godzinowy + dni wolne od pracy

Ogrodnik: praca przy kwiatach
Zwaagdijk-Oost
Numer ogłoszenia 10052018-3

Obowiązki: sztokowanie i klipsowanie , a także pakowanie
Oferujemy stawkę w kwocie 9,59€ za godzinę.
Lokalizacja: Zwaag

Wymagania: chęć do pracy, sumienność, dokładność
Zapraszamy do przesłania swojego CV - skontaktujemy się z każdym kandydatem do pracy.

Oferujemy pracę w holandii od 18 lat!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Ogłoszenie anonimowe