Ogólny Pracownik Centrum Zabaw dla Dzieci

Wetherby
689

Obowiązki:

Praca w centrum zabaw dla dzieci jako pracownik ogólny. Pomoc w organizacji przyjęć dla dzieci.
Ramowy zakres obowiązków:
- Przyjmowanie zamówień, roznoszenie jedzenia i napojów po sali.
- Prace przy organizacji przyjęć dla dzieci, dekorowanie sali.
- Malowanie twarzy dzieci, przygotowywanie brokatowych tatuaży.
- Inne ogólne codzienne prace, między innymi: sprzątanie, odkurzanie, mycie toalet.
Praca na pełny etat, dyspozycyjność w weekendy.

Warunki

Stanowisko: Ogólny pracownik centrum zabaw dla dzieci
Kraj: Anglia, Wetherby
Nr oferty: 689
Długość kontraktu: Kontrakt długoterminowy (minimum 12 miesięcy)
Wynagrodzenie brutto: £7.80/h
Tygodniowy czas pracy: 40
Zakwaterowanie: Zapewnione przez pracodawcę, odliczane z pensji. (£55 tygodniowo)
Wyżywienie: We własnym zakresie.
Rozpoczęcie pracy: PRACA OD ZARAZ
Informacje dodatkowe: brak danych

Wymagania

Doświadczenie zawodowe: Jakiekolwiek doświadczenie w obsłudze klientów w branży gastronomicznej.
Wykształcenie: Nie wymagane.
Język: Język angielski przynajmniej na poziomie komunikatywnym.
Wymagania dodatkowe: brak danych

Wetherby

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą- Imperial