Pani Gladys, 90 lat, wzrost 165cm, waga 72kg.

Choroby: nadciśnienie tętnicze, cukrzyca oraz problemy z poruszaniem się.

Oferty pracy w charakterze opiekunów osób starszych

Duisburg

Obowiązki:

Pomoc w podstawowych czynnościach związanych z higieną oraz pomoc przy jedzeniu.

Dodatkowo prowadzenie domu, czyli sprzątanie, prasowanie, pranie, gotowanie i robienie zakupów.

Wymagania:

Poziom znajomości języka: dostateczna- mocna komunikatywna

Doświadczenie: mile widziane

Prawie jazdy: nie

Oferujemy:

Opłacone składki ZUS oraz ubezpieczanie

Wynagrodzenie miesięczne: 1080 euro netto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 3992

Gal anonim

Gowork! No nareszcie to jakoś wygląda! Super, że jeszcze przed świetami!

Anonimowy

Nowa odsłona strony jest o wiele lepsza niż poprzednia

nieśmiały

Super firma, super atmosfera