i-Work agencja zatrudnienia rekrutuje pracowników dla sektorów produkcyjnych, ogrodniczych, spożywczych itp. Każdego dnia otrzymujemy nowe oferty od naszych sprawdzonych pracodawców. Wszystkie nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Nasza agencja działa w oparciu o certyfikat Krajowej Agencji Zatrudnienia (KRAZ 15276)

Oferty pracy Holandia- pary i nie tylko!
Tilburg

Obowiązki
Dla naszych holenderskich klientów poszukujemy osób na różne stanowiska pracy.
Ofertę dobierzemy odpowiednio do Twoich umiejętności i potrzeb.
Szukamy osób do pracy na stanowiska takie jak:
- order picker- zbieranie zamówień zarówno w systemach słuchawkowych (voicepicking) jak i do pracy ze skanerem

- pracowników fizycznych do pracy przy załadunku/ rozładunku kontenerów w firmach logistycznych
- operatorów wózków widłowych przednich tzw. heftrucków jak i wysokiego składu tzw. reachtrucków
- pracowników produkcji w przetwórstwie mięsnym-pakowanie, ważenie, układanie mięsa na palety
- rzeźników wieprzowiny/wołowiny
- spawaczy MIG/MAG oraz TIG
- pracowników produkcji przy montażu różnych elementów z kabin samochodów ciężarowych- łóżka, lodówki, dywaniki itp.
- pracowników produkcji mikroelektroniki tj. składanie pendrive'ów, czujników
- pracowników do zbiorów pieczarek
- pracowników do przepakowywania elementów drobnych tj. łożyska, śrubki
- do pracy w ocynkowni jako pomocnik galwanizatora
- do pracy w sortowni jajek
- do pracy w szklarni z bluszczem
- pracowników pralni przemysłowej
- pracowników magazynowych do pracy w hurtowniach spożywczych, centrach logistycznych czy hurtowni z artykułami zoologicznymi
- pracowników linii produkcyjnej- ciastka, kieliszki, alkohole, herbaty, kawy
- do pracy na farmie trzody chlewnej
- do pracy na farmie mlecznej przy dojeniu kóz

Posiadamy wiele innych projektów. Każdy dobieramy indywidualnie do twoich umiejętności i doświadczenia.
Miejscowości pracy różnią się w zależności od oferty ale są to m.in. Tilburg, Eindhoven, Putten, Alkmaar, Ede, Weert, Schijndel, Roermond, Waalwijk, i wiele innych.
Istnieje możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych!

Wymagania
- umiejętność angielskiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym- w zależności od wymagań pracodawcy
- prawo jazdy kategorii B - mile widziane, a w niektórych ofertach wymagane
- chęć długotrwałej współpracy
- sprawność fizyczna
- zaświadczenie o niekaralności- warunek konieczny przy niektórych projektach

Oferujemy
- legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
- pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- wynagrodzenie co tydzień na koncie pracownika
- zakwaterowanie na czas zatrudnienia
- ubezpieczenie zdrowotne
- atrakcyjne wynagrodzenia

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz lub o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: +48793193049 lub o przesłanie CV na adres mailowy Aplikuj

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją.

W CV proszę o dołączenie klauzuli bez której państwa zgłoszenia nie będą brane pod uwagę:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Tilburg

i-Work agencja zatrudnienia