Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Oczyszczacz/Szlifierz/Obcinacz odlewów - BEZ DOŚWIADCZENIA!

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat

Halo, halo!

STALOWA WOLA!

Pracownik poszukiwany!

Masz dość dotychczasowej pracy?

A może chciałbyś więcej zarabiać?

Albo szukasz nowej?

Jeżeli tak, przeczytaj co możemy Ci zaproponować!

Dla naszego nowego Klienta poszukujemy: OCZYSZCZACZY/SZLIFIERZY/WYBIJACZY ODLEWÓW.

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Oczyszczacz/Szlifierz/Obcinacz odlewów - BEZ DOŚWIADCZENIA!
Stalowa Wola

Zapewniamy:
- pracę w atrakcyjnym systemie trzyzmianowym,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ze wszystkimi składkami,
- darmowy dojazd pracowniczy - jeśli mieszkasz daleko,
- każda nadgodzina płatna 100%,
- gwarantowana podwyżka po 6 miesiącach!
- pełne przeszkolenie stanowiskowe,
- zatrudnienie bezpośrednio u klienta.

Obowiązki:
- obcinanie nadlewów,
- oczyszczanie mniej skomplikowanych odlewów.

UWAGA!

Wystarczy, że masz CHĘĆ do pracy!

Nie wymagamy doświadczenia.

Zainteresowany? Wyślij do nas swoje CV!

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Klauzula informacyjna więcej
ikonaStalowa Wola
AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k.