Praca Obsługa sklepu internetowego

Częstochowa
Dodano: 16.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
2000 - 3000 zł / miesiąc

Obsługa sklepu internetowego
Opis Prężnie rozwijający się sklep internetowy www.kubaszka.pl sprzedający odzież damską zlokalizowany w centrum Częstochowy poszukuje kandydatów na stanowisko Magazynier, obsługa sklepu internetowego, Prowadzenie Facebook'a/Fanpage/Instagram.

Częstochowa

Obowiązki

  • przygotowywania wysyłek towaru,
  • obsługa magazynu towarowego
  • odbieranie telefonów od klientów,
  • rozładunek towaru,
  • rozkładanie zwrotów towaru na magazynie.
  • utrzymanie porządku na magazynie
  • Prowadzenie Facebook'a/Fanpage/Instagram.

Wymagania

  • znajomość obsługi komputera
  •  dyspozycyjność
  •  sumienność
  •  punktualność
  •  zaangażowanie oraz chęć do pracy
  •  dokładność i szybkość w działaniu
  •  komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w zakresie profesjonalnej obsługi klienta
  •  atrakcyjne zniżki na nasze produkty
  • możliwość awansu wewnętrznego, docelowo poszukujemy Menagera butiku
  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • umowę o pracę po okresie próbnym,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy

Administratorem danych osobowych jest PAMAX Jolanta Kokot 42-233 Czarny Las Częstochowska 218, NIP: 9490099914. Zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu rekrutacji przez Administratora. Przysługują Ci następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Dane będą przechowywana przez okres 3 miesięcy. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: kokomodapoczta@gmail.com