Praca OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA W JĘZYKU NIEMIECKIM

Dodano: 03.11.2021
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jesteśmy firmą działającą w branży biotechnologicznej. Zajmujemy się sprzedażą produktów powszechnie używanych w laboratoriach naukowych, medycznych i analitycznych w Polsce i zagranicą. Poszukujemy pracowników do CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA KLUCZOWEGO – POWIAT STAROGARDZKI. Naszym Zamiarem jest stworzenie nowoczesnego Centrum Obsługi, którego zadaniem będzie kompleksowa obsługa Klientów Laboratoriów Naukowych, Prywatnych, Analitycznych. Od 2019 roku Nasze Centrum Obsługuje również Klientów w Laboratoriach Niemieckich i Angielskich.  Poniższe stanowisko pracy kierowane jest do osób posługujących się wyłącznie językiem polskim.

OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA W JĘZYKU NIEMIECKIM
Rokocin
123&698

Obowiązki
• Wsparcie Działu Sprzedaży
• Umiejętność współpracy w zespole
• Samodyscyplina i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• Prace redakcyjne związane z przygotowaniem dokumentacji
• Wprowadzanie dokumentów do systemu CRM
• Wprowadzanie zamówień od klientów do systemu CRM

Wymagania

  • Doświadczenie mile widziane na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętność tworzenia oficjalnej korespondencji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Biegła znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Pracę w zgranym, zorientowanym na osiąganie sukcesów zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy dużych, ciekawych projektach
  • Stabilną formę zatrudnienia - umowa o pracę, bądź kontrakt B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, system motywacyjny
  • Udział w interesujących szkoleniach, nastawionych na rozwój osobisty oraz kompetencyjny
  • Doskonałą atmosferę pracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Prosimy o zawarcie w CV sformułowania:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).