Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Obsługa magazynu/produkcji, 1 zmiana-od zaraz

Dodano: 23.11.2021
Umowa zlecenie
Pełny etat
20 - 25 zł / godzinę

MK INTERIM Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego

WWW.MKINTERIM.PL

Certyfikat nr 9305

Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób z doświadczeniem do pracy na stanowisko:

Stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNY

Obsługa produkcji i magazynu przy produkcji; praca dla kobiet i mężczyzn

Miejsce pracy: PRUSZKÓW

Obsługa magazynu/produkcji, 1 zmiana-od zaraz
Pruszków

Obowiązki

• prace pomocnicze przy produkcji (sklejanie, cięcie opakowań tekturowych)
• pakowanie towaru;
• segregację towaru;
• załadunek i rozładunek towaru;

Wymagania

• minimalne doświadczenie w pracach na produkcji lub magazynowych
• wykształcenie min. Średnie
• zdolności manualne, precyzyjność
• dobry stan zdrowia
• wysoka dyscyplina pracy, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej
• wynagrodzenie 19,00 zł/h +dodatek
• praca od zaraz!
• SYSTEM PRACY I -zmianowy od 7.00 do 15.00- Pon.-Pt.(możliwe nadgodziny)
• Możliwość nawiązania bezpośredniej współpracy z najlepszymi pracownikami

Osoby zainteresowane i spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego C.V.
* Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Administratorem Państwa danych osobowych będzie MK INTERIM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 11/220. Pełną treść informacji o przetwarzaniu Państwa danych osobowych znajdą Państwo na stronie http:/www.mkinterim.pl/rodo.html