APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Pruszków (Parzniew)

Obserwuj 21 zł brutto/h-Operator Wózka Widłowego-STAŁA PRACA!

Pruszków

Obowiązki:

-załadunek/rozładunek;
-obsługa wózka widłowego;
-czynności magazynowe.

Ofrujemy:

-stałą pracę od zaraz;
-umowę o pracę (pierwsza na 1 miesiąc, kolejne na 3 miesiące);
-stawkę godzinową 19 zł brutto + 2 zł brutto premii do każdej godziny (za jakość pracy oraz frekwencję);
-możliwe zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę po okresie 4 miesięcy;
-pracę w systemie zmianowym;
-przyjazną atmosferę pracy;
-możliwość szybkiego awansu w strukturach organizacji.

Wymagania:

-uprawnienia do obsługi wózka widłowego;
-doświadczenie zawodowe w pracy magazynowej;
-chęć podjęcia stałej pracy;
-zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Osoby zainteresowane zachęcamy do wysłania CV lub kontaktu telefonicznego.

Zanęta

Następne dziecko "polskiej przedsiębiorczości". Przy wypłacie dowiedziałem się że nie dostanę wypłaty w kwocie jaka mi się należy, potrącono mi prowizję od zarobku w kwocie około 200 zł. O czym w umowie nie było mowy. Sprawa cywilna.

Paulina

@ewik to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy przez agencję Jaga Temp sp. z o.o. Czy powiesz jak długo pracowałaś? Na jakie warunki pracy można liczyć? Takie informacje są istotne dla osób, które zamierzają aplikować.

Paulina

Zapraszam do obejrzenia wywiadu z członkiem zarządu Jaga Temp sp. z o.o.http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,599074,wywiad-agnieszka-sencio @Stały pracownik możesz powiedzieć coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie Jaga Temp sp. z o.o.? @Juśka numer telefonu znajdziesz na stronie internetowej firmy http://www.jagatemp.pl/