Praca Niemcy - pakowanie, umowa o pracę (miasto Fulda)

Dodano: dzisiaj
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Niemiecka firma zatrudni kobiety i mężczyzn do pakowania różnego rodzaju art. spożywczych m.in. kaw, herbat.

Niemcy - pakowanie, umowa o pracę (miasto Fulda)

Lublin

Obowiązki

- praca w systemie 2-zmianowym (zmiana ranna i popołudniowa), 5 dni w tygodniu, soboty-dla chętnych
- pakowanie art. spożywczych w opakowania zbiorcze

Wymagania

- dobry stan zdrowia pozwalający na pracę przy pakowaniu
- mile widziana podstawowa znajomość jęz. niemieckiego
- mile widziany przyjazd własnym autem

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (oczywiście na niemieckich warunkach)
- jasne i stabilne warunki zatrudnienia
- wynagrodzenia płatne terminowo przelewem na konto
- praca w polskojęzycznym zespole
- zakwaterowanie (dla chętnych) w hotelu robotniczym o bardzo wysokim standardzie ( szybki internet w całym hotelu, wyposażona kuchnia, wyremontowane pokoje z nowymi meblami, siłownia, plac do grilla, parking na auta). Zakwaterowanie jest odpłatne.

Biuro Rekrutacji (jęz. polski) +48-574-557-992 lub +48-574-486-960
PRACA OD 13.08.2021R.