Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca New Business Specialist

ikona Tychy
ikona Dodano:19.09.2022
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona 4750 - 12000 zł / miesiąc

Promujemy innowacje i inteligentny rozwój w oparciu o najbardziej opiniotwórcze media w Polsce oraz organizowane przez nas wydarzenia gospodarcze i wyróżnienia. Dzięki temu docieramy do świadomych odbiorców premium, wśród których budowanie pozytywnego wizerunku jest szczególnie istotne. Nasze marki Rzecz o innowacjach, Forum Inteligentnego Rozwoju, Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju, Naukowiec przyszłości, Marka przyszłości to uznane na rynku narzędzia promocji innowacji i pozyskiwania inwestorów.

Do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty ds. Nowego Biznesu, który zajmie się pozyskiwaniem dla nas nowych partnerów do współpracy. Zgłoś się jeśli cechuje Cię bardzo wysoka komunikatywność i determinacja do osiągania celów. Ze swojej strony dajemy Ci możliwości pracy z ciekawym produktem i realne możliwości rozwoju. Wychodzimy z założenia, że jesteśmy po to, by pomagać naszym partnerom realizować ich cele, a Twoim zadaniem będzie skuteczna diagnoza potrzeb partnera, zbudowanie długofalowych relacji z nowymi Klientami, które pozwolą również na realizację biznesowych celów naszej organizacji.

New Business Specialist
Tychy

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • prospecting rynku
  • analiza potrzeb klientów, badanie możliwość potencjalnych customizacji
  • prezentowanie wartości naszego produktu podczas spotkań
  • tworzenie prezentacji sprzedażowych i ofert zgodnych z potrzebami klienta i standardami firmy
  • działania sprzedażowe mające na celu dostarczenie nowego biznesu
  • realizacja celów biznesowych zarówno indywidualnych jak i grupowych
  • współpraca z innymi działami firmy by zwiększyć prawdopodobieństwo sprzedaży
  • rozwój produktu przez przekazywanie feedbacku klientów do odpowiednich działów
  • aktywny udział w optymalizacji sprzedaży procesu
  • budowanie wizerunku Centrum Inteligentnego Rozwoju na rynku
  • raportowanie własnej aktywności handlowej

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w prowadzeniu bezpośrednich i telefonicznych kontaktów z klientami
  • znajomość procesów sprzedaży outbound
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami
  • wysoka komunikatywność i umiejętność autoprezentacji
  • wysokie kompetencje interpersonalne
  • kompetencje negocjacyjne
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań i prezentacji biznesowych
  • umiejętności sprawnego i szybkiego wyszukiwania informacji
  • umiejętność organizacji i planowania pracy własnej
  • znajomość MS Office w stopniu bardzo dobrym
  • prawo jazdy kat. B
  • zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie
  • poszukiwane cechy charakteru kandydata: duża samodzielność, zaangażowanie i silna motywacja, wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji, chęć do podejmowania wyzwań, otwartość na klienta i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
Mile widziane
  • obecność w social mediach
  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych
  • znajomość zasad sprzedaży relacyjnej i social sellingu
  • umiejętność redagowania tekstów

Co oferujemy?

  • atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + przejrzysty system premiowy oparty na wynikach – brak górnych limitów
  • prywatną opiekę medyczną
  • indywidualny plan szkoleń wraz z opieką mentora, który zapozna Cię z procesami i dobrymi standardami mającymi wpływ na Twój rozwój w sprzedaży
  • wsparcie zespołu, który chce wspólnie odnosić sukcesy
  • ciekawą pracę z ciekawymi ludźmi
  • szerokie portfolio produktów o wysokiej dynamice popytu
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach - zainwestujemy w Ciebie czas oraz naszą wiedzę
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
  • pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • najnowocześniejsze biuro w mieście

ikonaTychy
Centrum Inteligentnego Rozwoju