Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca New Business Director

Dodano: 31.10.2021

Jesteśmy liderem oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce. Jako pierwsi stworzyliśmy zaawansowaną platformę SaaS do kompleksowego zarządzania wielokanałową komunikacją oraz zgłoszeniami klientów.

Nasze innowacyjne rozwiązania i ekspercka wiedza od 2008 roku pozwalają naszym Klientom osiągnąć ponadprzeciętne wyniki biznesowe.

Wielokrotnie zdobywaliśmy nagrody i wyróżnienia w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.focustelecom.pl

New Business Director
Warszawa
2021/10/NBD

Oferujemy:

  • długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B
  • wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system premiowy
  • prywatną opiekę medyczną
  • owocowe dni :)
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

  • znajomość mechanizmów sprzedaży doradczej B2B w dziedzinie rozwiązań technologicznych opartych o oprogramowanie, w modelu SaaS
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży doradczej złożonych rozwiązań technologicznych
  • motywacja do podejmowania działań, wytrwałości w dążeniu do celu i umiejętności wprowadzania zmian
  • znajomość branży informatyczno-telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • realizacja ilościowych i jakościowych celów sprzedażowych, zgodnie ze strategią firmy
  • organizowanie i wspieranie pracy zespołu podległych handlowców
  • nadzór nad prowadzeniem projektów sprzedażowych w podległym zespole
  • rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole w modelu sprzedaży doradczej
  • zapewnienie efektywnej współpracy z innymi działami firmy
  • przygotowywanie prognoz, analiz i raportów

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez Focus Telecom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101a, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Informujemy, że dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Warszawa
Focus Telecom Polska Sp. z o.o.