Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Nauczyciela zawodu: Technik usług kosmetycznych

ikona Warszawa
ikona Dodano:dzisiaj

GoWork.eu to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne.

Obecnie do naszej Szkoły Policealnej w WARSZAWIE poszukujemy:

Nauczyciela zawodu: Technik usług kosmetycznych
Warszawa
TUK/SzP/2022

Obowiązki:

  • prowadzenie oraz realizacja programu zajęć,
  • wypełnianie dokumentacji szkolnej,
  • udzielanie informacji zwrotnych.

Czego oczekujemy?

  •  wykształcenia kierunkowego,
  •  doświadczenia w pracy jako kosmetolog,
  •  mile widziane osoby posiadające uprawnienia pedagogiczne oraz uprawnienia egzaminatora wydane przez CKE,
  •  dyspozycyjności na czas trwania zajęć

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w niepełnym wymiarze godzin
  • pracę stacjonarną w naszej Placówce Szkoleniowej
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość podjęcia stałej współpracy,
  • możliwość wystawienia referencji.

ikonaWarszawa
GoWork.pl