Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Nauczyciel wczesnoszkolny od zaraz

ikona Warszawa
ikona Dodano:dzisiaj

Przedszkole Ziarno na Białołęce poszukuje osoby na stanowisko:

Nauczyciel Wychowania Wczesnoszkolnego

Nauczyciel wczesnoszkolny od zaraz
Warszawa

Obowiązki

  • realizacja codziennych zajęć dydaktyczno-wychowawczych;
  • przygotowanie planów pracy, scenariuszy zajęć
  • realizowanie zadań statutowych oraz dbanie o rozwój i podnoszenie jakości pracy przedszkola
  • współpraca z rodzicami
  • rozpoznawanie indywidualnych potrzeb dzieci
  • współpraca z innymi pracownikami placówki

Wymagania

  •  o kierunkowym wykształceniu wyższym pedagogicznym o specjalizacji: wychowanie przedszkolne lub wczesnoszkolne lub student ostatniego roku studiów zaocznych
  • kreatywnych;
  • komunikatywnych
  • radosnych i uśmiechniętych
  • mile widziane osoby znające język angielski

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat 8-15
  • posiłki
  • pracę w miłej atmosferze
  • benefity ( kartę Multi-sport, prywatną opieka medyczna)
  • system premiowy
  • dodatki frekwencyjne, motywacyjne

ikonaWarszawa
GoWork.pl