Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Nauczyciel - terapeuta

Dodano: 22.11.2021

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem.

Nauczyciel - terapeuta

Warszawa

Obowiązki

- prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych i opiekuńczych w grupach przedszkolnych
- prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej
- tworzenie IPET, programów pracy grupowej, interwencji terapeutycznej
- współpraca z rodzicami
- obowiązki opiekuńczo-wychowawcze

Wymagania

- wykształcenie wyższe psychologiczne, pedagogiczne
- umiejętność pracy w zespole
- zdolności organizacyjne
- wysoka kultura osobista
- samodzielność i odpowiedzialność

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o kodeks pracy
- pracę w dynamicznie rozwijającej się placówce terapeutyczno-edukacyjnej
- pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość pracy konsultacyjnej i diagnostycznej w ramach poradni
- jasny system wynagrodzeń

Prosimy o przesyłanie CV w formacie PDF.