Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

ikona Dodano: 21.06.2022
ikona Umowa zlecenie
ikona Pełny etat
ikona Praca stacjonarna
ikona 4000 - 4500 zł / miesiąc
ua-flag наймемо працівників з України

Prywatna Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 63 otworzyła swoje drzwi dla dzieci z Ukrainy zaraz po wybuchu wojny. Obecnie, w trzech oddziałach przygotowawczych, mamy ponad 60 uczniów ukraińskich, którzy uczą się języka polskiego, by przygotować się do nauki w klasach polskiej szkoły. Mają również lekcje języka angielskiego i matematyki, a także zajęcia sportowe i artystyczne. Uczęszczanie do oddziału przygotowawczego dodatnio wpływa na kondycję psychiczną dzieci z Ukrainy, ułatwia ich integrację z polskim społeczeństwem, a także wejście w nowe dla nich środowisko miasta i kraju.

Z przyjemnością rozważymy kandydatów będących obywatelami Polski lub Ukrainy.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, wypełnij ten formularz pod linkiem, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 7 dni roboczych: https://forms.gle/kqDBTVomD2wkwjpg6

Nauczyciel języka polskiego

Warszawa

Obowiązki

  • opracowanie programu zajęć języka polskiego dla uczniów ukraińskojęzycznych (podręcznik KROK PO KROKU)
  • prowadzenie zajęć języka polskiego w oddziałach przygotowawczych. Dzieci w wieku 6-14 lat , do 20 uczniów w oddziale.
  • praca przez wakacje do 12 sierpnia, a potem od 1 września

Wymagania

  • praktyczna umiejętność nauczania obcokrajowców języka polskiego; kwalifikacje pedagogiczne lub/i filologiczne będą dodatkowym atutem.
  • osoba o wykształceniu kierunkowym lub studenci ostatniego roku filologii polskiej
  • osoba energiczna, komunikatywna, kreatywna, otwarta na doskonalenie zawodowe
  • znajomość języka ukraińskiego - będzie zaletą, ale nie jest wymagana

Oferujemy

  • możliwość pomocy dzieciom z Ukrainy
  • zdobycia doświadczenia pracy z obcokrajowcami
  • przyjazny zespół ukraińskich i polskich nauczycieli

ikonaWarszawa
Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 63 im. Wisławy Szymborskiej