Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Murarz (Maurer)

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny Umowa o pracę
ikona Dodatkowa Staż/praktyki Część etatu Pełny etat

SWISS RECRUITER SP. Z O.O. (KRAZ. 26036) Jesteśmy wiodącą firmą która prowadzi rekrutacje dla największych Szwajcarskich firm z sektora budowlanego.

Zatrudnienie odbywa się bezpośrednio przez Szwajcarską firmę z pełną Szwajcarską umową o pracę. Dzięki ponad 6-letniemu doświadczeniu Tylko na rynku Szwajcarskim, pomożemy Tobie szybko uzyskać pracę na obecnie najlepszym rynku pracy w Europie!

Murarz (Maurer)
Zug

Obowiązki

  • Prace murarskie przy realizacji projektów budowlanych
  • Obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich
  • Prace ogólnobudowlane
  • Współpraca z Kierownikiem Budowy w zakresie podziału prac i harmonogramu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku murarz (min. 3 lata)
  • znajomość języka niemieckiego (min. 1 osoba na team)

Oferujemy

  • Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi
  • Stawka brutto: od 33 do 38 CHF / godz. + dieta dzienna 15-20 CHF
  • Organizacje zakwaterowania
  • Praca długoterminowa
  • Pomoc w meldunkach i ubezpieczeniach
  • Codziennie wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Wypłaty tygodniowe

Praca w całej niemieckojęzycznej Szwajcarii;
Zurich, Bern, Luzern, Baden, Basel, St.Gallen, Wintherthur, Zug

Szukasz oferty na inne stanowisko? Prowadzimy zatrudnienie na wszystkie stanowiska w Sektorze Budowlanym

ikonaZug
SWISS RECRUITER SP. Z O.O.