Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Murarz

ikona Dodano: 31.05.2021
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

Agencja Pracy EURO Group wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5761 zajmuje się profesjonalną rekrutacją międzynarodową dla specjalistów z wielu branż.
Współpracujemy wyłącznie ze znanymi oraz poważnymi partnerami z Austrii, Niemiec i Szwajcarii.
EURO Group to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa pracy za granicą.
Proponujemy Państwu legalne i sprawdzone oferty pracy w krajach niemieckojęzycznych na okres tymczasowy.

Murarz

Wiedeń

Obowiązki

Wykonywanie z kamienia, cegły, bloczków, pustaków itp. materiałów konstrukcyjne i nie konstrukcyjne elementy budynków, a także prowadzenie w tym zakresie prace remontowe i konserwatorskie przy wykorzystaniu podstawowych narzędzi murarskich i maszyn budowlanych do transportu materiałów.

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie
- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym - warunek konieczny
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- mile widziane doświadczenie w pracy w Austrii
- prawo jazdy kat. B
- własny transport.

Oferujemy

- legalne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na austriackich warunkach
- zakwaterowanie
- 13 i 14 pensja

Klauzula informacyjna więcej
Murarz
ikonaWiedeń
Euro Group