AP VECTOR
Prawdopodobnie najlepsza agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim.

Obecnie dla naszego klienta – renomowanej firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MURARZ

Venlo

Obowiązki

  • podstawowe prace murarskie
  • kładzenie cegieł
  • układanie izolacji pomiędzy ścianą zewnętrzną a wewnętrzną

Wymagania

  • ubezpieczenie w ZUS-ie (ew. KRUS-ie);
  • mile widziana znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  • atutem będzie posiadanie certyfikatu VCA (holenderskie BHP)

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu umowa o pracę tymczasową (3 mies. z możliwością przedłużenia)
  • płatny urlop – zgodnie z prawem holenderskim
  • pracę w systemie jednozmianowym – minimum 40h tygodniowo
  • pomoc w uzyskaniu certyfikatu VCA oraz wsparcie logistyczne
  • murowane i terminowe wypłacanie wynagrodzeń

MOŻLIWOŚĆ PRACY DŁUGOTERMINOWEJ!

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

MURARZ

Venlo

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.