Podejmiemy współpracę z wykwalifikowanymi i odpowiedzialnymi murarzami ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego. Praca w Belgii.

Murarz#Belgia#Wysokie zarobki
Sędziszów Małopolski

Obowiązki
• murowanie pustakami, cegłą, klinkierem,
• murowanie zarówno zewnątrz jak i wewnątrz.

Wymagania
• doświadczenie zawodowe na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego,
• systematyczność i terminowość w realizacji zadań,
• mobilność, dyspozycyjność do współpracy na terenie Belgii – własny samochód mile widziany,
• własna działalność gospodarcza, A1
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana).

Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie 48 euro/m2, 18-20 euro/h
• pomoc przy zakwaterowaniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres Aplikuj lub kontakt telefoniczny +48 510 926 234

Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

REGESS