Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Monterzy, hydraulicy poszukiwani!

ikona Dodano: 10.04.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona 2800 - 3200 € / miesiąc
ikona Rekrutacja zdalna

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Monterzy, hydraulicy poszukiwani!

Halle

Obowiązki

- montaż instalacji sanitarnych / bialy montaz
- wykonywanie montażu oraz demontażu instalacji urządzeń wentylacyjnych i grzewczych
- budowa oraz izolacja kanałów wentylacyjnych i grzewczych
- kontrolowanie, obsługa oraz konserwacja instalacji urządzeń wentylacyjnych i grzewczych
- przestrzeganie przepisów BH

Wymagania

- przestrzeganie przepisów BHP

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
-mile widziane wykształcenie kierunkowe
-doświadczenie na ww. stanowisku
-prawo jazdy kat. B i samochód

Oferujemy

- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie w wyokosci od 2800-3200€ netto miesiecznie
- BRAK ZEITKONTA
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
- składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
- zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie albo niemieckie
- możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
- wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
- respektowane prawo do urlopu

Klauzula informacyjna więcej
ikonaHalle
Daar Personal Service GmbH