Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Monter zraszaczy do pracy w Norwegii - 260nok brutto/h

ikona Dodano: wczoraj

Praca w NORWEGII

Monter zraszaczy do pracy w Norwegii - 260nok brutto/h

Miejsce pracy: Bergen (Norwegia)

Numer referencyjny: jobs.pl

Obowiązki

  • montaż zraszaczy w budynkach mieszkalnych / użyteczności publicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie hydraulika
  • Doświadczenie pracy w zawodzie min. 4 lata, potwierdzone referencjami
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany aktualny D-number

Oferujemy

  • Stawka: 260 nok brutto/h.,
  • 48 godziny tygodniowo
  • Rejon: Bergen
  • Zakwaterowanie: 2000 nok/14 dni (w tym media oraz internet)
  • Rotacja: do uzgodnienia
  • Zwrot kosztów pierwszego przelotu do Norwegii
  • Pomoc w uzyskaniu norweskich uprawnień do wykonywania zawodu.
  • Czas trwania projektu: min. 6 miesięcy.

W razie pytań czy też wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem
 +48 532 071 067 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00.

Klauzula informacyjna więcej
ikonaBergen
Norint Sp. z o.o.