Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Monter urządzeń chłodniczych - Dortmund

Dortmund

Obowiązki:

  • montaż instalacji chłodniczych
  • optymalizacja parametrów chłodniczych
  • umiejętność czytania rysunków i dokumentacji technicznej

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane 3-5 lat)
  • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy B + samochód

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13 € / h + 60 € diety za każdy przepracowany dzień
  • praca od zaraz
  • pomoc w zakwaterowaniu (możliwość opłacania noclegu przez pracodawcę)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w regionie Nadrenia Północna-Westfalia - Dortmund (D44)

Wiki

Jak ktoś lubi pracę w handlu to z całą pewnością będzie zadowolony.

Kostek

W zeszłym tygodniu rozpocząłem pracę w Ortel. Wrażenia mam pozytywne. Fajni ludzie, fajna atmosfera. Wszystko dobrze wytłumaczone.

Pracownik

To wcale nie jest żart ponieważ firma jest dobra, dobrze się tu pracuje.