BestHill Work  to agencja pośrednictwa pracy posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze  16434.Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy.Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,Austrii i Holandii.Co nas wyróżnia to kwalifikacje i kompetencje.
W związku z dynamicznym rozwojem Naszej Firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter szaf sterowniczych Monachium / Stuttgart od 12,50€ + 50 € dieta
Stuttgart

Obowiązki

  • Doświadczenie w kontroli, testowaniu urządzeń elektrycznych
  • Praca przy szafach sterowniczych
  • Budowa szaf sterowniczych na podstawie rysunku

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się w miejscu pracy(warunek konieczny)
  • doświadczenie na podanym stanowisku
  • wykształcenie elektryk,elektronik,elektromonter lub pochodne
  • czynne prawo jazdy,kat.B,własne auto na wyjazd(warunek konieczny)

Oferujemy

  • 12,50€/h + 50€ dieta
  • Umowa z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony
  • Organizowane  zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne/emerytalne
  • Możliwość pracy w nadgodzinach

zastrzegamy sobie możliwość   kontaktu z wybranymi kandydatami
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00
789 362 250  lub 799 956 165
www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.

Stuttgart

BestHill Work