Firma założona została w styczniu 2006 roku w Holandii w miejscowości Harderwijk. W  2007 roku powstał polski oddział w Koszalinie oraz w 2014 roku oddział w Gdańsku ze względu na szybko rozwijającą się działalność. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami oraz pracownikami. Naszą ambicją jest być najlepszą firmą rekrutacyjną zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników. Praca w Naszej firmie to praca oparta na dobrych warunkach i wiarygodności.

MONTER SUFITÓW KARTON

Zeewolde

Obowiązki

poszukujemy doświadczonych monterów  podwieszanych sufitów,stawianie metalowych konstrukcji/szkieletów i pokrywanie ich prefabrykantami

Wymagania

– doświadczenie na w/w stanowisku

– dokładność oraz właściwa i terminowa realizacja zadań

–  znajomość : języka angielskiego lub j. niemieckiego
– prawo jazdy
– dostępność na długi okres czasu

Oferujemy

– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Zeewolde

Eurotemp Polska Sp. z o.o.