Firma EuroJob24 poszukuje dla jednego z naszych klientów w Niemczech kandydatów na następujące stanowiska

Monter – Brygadzista

Monter Ekranów Wygłuszających

Spawacz/Ślusarz

Miejsca pracy - NIEMCY

Bad Marienberg (okolice Kolonii)

Cappeln/Nutteln (okolice Bremen)

Praca od zaraz!!!

Monter/Spawacz/Ślusarz
Bad Marienberg

Obowiązki:

  • Składanie elementów, konstrukcji,
  • Montowanie ekranów wygłuszających,
  • Obsługa elektronarzędzi,

Wymagania:

  • Doświadczenie,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (mile widziana),
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami (wiertarka, szlifierka, spawarka),

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • gwarancja godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie,

Adres mailowy: Aplikuj

Telefon: 669 150 630.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Alicja

@arutims a możesz określić o jakie magazyny Ci chodzi? Generalnie odsyłam Cie na stronę pracodawcy i do zakładki na forum "Co oferujemy?". Ta masz napisane warunki do wszystkich branży EuroJob24. Czyli pracownicy mogą liczyć od agencji na bezpłatny kurs języka niemieckiego, wysokie wynagrodzenie, szybkie oddelegowanie do pracodawcy za granicą, stały kontakt z firmą i stałą pomoc na miejscu pracy.

Kęsik

Ja mam dobre wspomnienia ze współpracy z EuroJob24

arutims

witam, ktoś z pracujących tam na magazynach może wypowiedziec sie na temat warunków? pozdrawiam