Praca Monter / ślusarz przemysłowy - NIEMCY - Zarobki: 2300 - 2600 EUR + premia 300 Euro!

Dodano: dzisiaj

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata / kandydatkę na stanowisko:

Monter / ślusarz przemysłowy - NIEMCY - Zarobki: 2300 - 2600 EUR + premia 300 Euro!
Monachium

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2300 - 2600 Euro netto,
  • premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • bezpłatne ubrania robocze,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.

Obowiązki:

  • przygotowanie części metalowych zgodnie z określonym planem produkcji,
  • obróbka mechaniczna i adaptacja części metalowych,
  • obsługa maszyn do obróbki metalu (takie jak wiertarki, szlifierki itp.),
  • montaż instalacji i konstrukcji.

Wymagania:

  • ukończone szkolenie zawodowe jako ślusarz, ślusarz mechanik lub spawacz,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • doświadczenie zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
  • uprawnienia na wózki widłowe - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."