Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MONTER PANELI SŁONECZNYCH

Dodano: przedwczoraj
Umowa o pracę
Inny
15 - 20 € / godzinę
Rekrutacja zdalna
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

6d27b20509271ba52eec79fc638c0508.jpeg7d92ff3b2bcb0bc465d37412ef6a96d0.jpeg5e043ec90149e4335f0f5655758299c4.png

GP Recruitment to firma rekrutacyjno-konsultingowa świadcząca firmom efektywne usługi rekrutacyjne i selekcyjne.

Z sukcesem działamy na międzynarodowym rynku rekrutacyjnym od 15 lat - od 2004 roku.

GPR jest wpisana do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod nr ewidencyjnym 25722

MONTER PANELI SŁONECZNYCH
Amsterdam

Obowiązki

Montaż paneli słonecznych na dachach hangarów lotniskowych.
Praca na wysokości.

Wymagania

1. Doświadczenie w montażu paneli słonecznych
2. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
3. Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

1. Pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie, indywidualny pokój.
2. Wynagrodzenie 13eur/h netto,
3. Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Warunki aplikacji
GP Recruitment Sp. z o.o., NIP: 5252844987, nr ewidencyjny w Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia: 25722
(dalej GPR) dokonuje selekcji i doboru personelu dla pracodawców zagranicznych.
1. Przekazane przez Ciebie informacje będą wykorzystywane wyłącznie w celu skontaktowania się z Tobą przez GPR w sprawie ofert pracy i aktualnych ofert pracy.
2. Dane podane w Twojej aplikacji nie będą przekazywane osobom trzecim, ponieważ ta aplikacja nie jest CV.
3. Masz prawo w każdej chwili zażądać usunięcia, uzupełnienia i poprawienia przekazanych danych.
4. Podane przez Ciebie dane będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych.
5. Aby ułatwić Ci poszukiwanie pracy, GPR może również przesyłać inne oferty pracy na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Jeśli nie chcesz w przyszłości otrzymywać takich ofert pracy, będziesz miał możliwość ich odrzucenia.