Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Monter opraw oświetleniowych

Dodano: 15.11.2021

Twój zakres obowiązków

  • montaż opraw oświetleniowych oraz drobnych elementów elektronicznych zgodnie z zaleceniami i dokumentacją
  • kontrola jakości wyrobów gotowych
  • obsługa maszyn i urządzeń niezbędnych w procesie produkcji
  • przestrzeganie instrukcji dotyczących systemów jakości
  • przestrzeganie zasad 5S

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Systematyczność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy.
  • Zachowanie odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych produktów w oparciu o obowiązujące standardy.

To oferujemy

  • praca w nowoczesnej fabryce opraw LED
  • zdobycie wiedzy z zakresu najnowszych technologii
  • budowanie potęgi naszej marki
  • atrakcyjne zarobki zawsze w terminie
  • wsparcie oraz szkolenia
  • umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy

PERFAND ANDRZEJ TRAWINSKI

PERFAND LED to nowoczesny zakład produkcyjny, który powstał w podwrocławskiej Trzebnicy. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją opraw oświetleniowych LED.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko : Moner opraw oświetleniowych

Informujemy, że administratorem danych jest Perfand Andrzej Trawiński z siedzibą w Psary, ul. ul. Parkowa 2A (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.