Praca Monter okien na działalności gospodarczej (A1)

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
24 € / godzinę
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Jesteśmy polskim biurem pośrednictwa pracy o numerze certyfikatu: 23793, które od ponad 20 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicami naszego kraju. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistego zaangażowania, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszych Klientów w Niderlandach poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na stanowisku:

Monter okien na działalności gospodarczej (A1)
Venlo

Obowiązki

- Praca na działalności gospodarczej A1,
- Umowa holenderska na minimum 3 miesiące na start w Limburgii,
- Możliwość nadgodzin w sobote i niedziele,
- Praca na bardzo długi okres czasu.

Wymagania

- Własna działalność gospodarcza,
- Transport,
- Odzież robocza,
- Własne narzędzia,
- Własne zakwaterowanie.

Oferujemy

- Umowa holenderska,
- Pomoc polskiego koordynatora,
- Praca na bardzo długi okres czasu,
- Stawka godzinna 24 euro netto.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez firmę Glasco Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).