Dokładny, skrupulatny, szybki. Te słowa doskonale do Ciebie pasują? Masz niezłe zdolności manualne? Mamy pracę właśnie dla Ciebie! Zapoznaj się z ogłoszeniem i aplikuj lub zadzwoń już dziś.

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie (śląskie), Bytom (śląskie), Piekary Śląskie (śląskie), Michałkowice (śląskie)

Monter/Monterka Elementów Sprężystych (3175860)
Bytom
Numer referencyjny: BYT/AJ/10.2018/jobs.pl

oferujemy:

  • praca siedząca lub stojąca
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat
  • pracę w systemie w 3 zmianowym
  • stabilne zatrudnienie
  • stałe wynagrodzenie zawsze na czas
  • premie
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej lub karty sportowej
  • konto na Randstad Plus (wykupienie zniżek do kina, na kręgle, restauracji, na zakupy)
  • opiekę konsultanta przez cały okres zatrudnienia

zadania:

  • praca przy stole montażowym
  • łączenie sprężynek z detalami
  • kontrola jakości
  • pakowanie elementów gotowych

oczekujemy:

  • zdolności manualne
  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • chęci do pracy
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
  • praca zarówno dla Pań jak i Panów

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47
Zostaw u nas CV lub zadzwoń!
RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
ul. Strzelców Bytomskich 1
41-902 Bytom
Godziny otwarcia: 09:00-17:00

Nr telefonu: 506 463 204

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Bytom

JOBS.PL S.A.