Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Monter konstrukcji stalowych przyczep i naczep

Dodano: dzisiaj

Firma KH–Kipper Sp. z o.o. lider w produkcji zabudów na samochody ciężarowe,
zatrudni osobę na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych przyczep i naczep
Kajetanów

Obowiązki

  • montaż konstrukcji PRZYCZEP I NACZEP  na podstawie dokumentacji technicznej
  • samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną
  • przestrzeganie przyjętych norm BHP ustaleń i przepisów wewnątrz zakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO

Wymagania

  • znajomość rysunku technicznego warsztatowego
  • praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki
  • umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • benefity (bony i premie)
  • pakiet świadczeń socjalnych: "wczasy pod gruszą", wycieczki, bilety na koncerty, dopłaty do świąt, imprezy integracyjne.
PRACA NA STAŁE

CV prosimy przesyłać na adres:

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych naborach prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach pracowników prowadzonych przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, przez okres najbliższych 9 miesięcy.”
W przypadku zamieszczenia w dokumentach aplikacyjnych danych obejmujących szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. dane o stanie zdrowia) prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KH-Kipper sp. z o.o. Kajetanów 130,  26-050 Zagnańsk, szczególnych kategorii danych,  o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, zamieszczonych w moich dokumentach aplikacyjnych”.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy – art. 13 RODO* :

Kajetanów
KH-KIPPER Sp. z o.o.