Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH praca na statku

ikona Dodano: 29.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ua-flag наймемо працівників з України

Trident BMC firma specjalizująca się w realizacji projektów dla przemysłu morskiego związanych z budową i modernizacją wnętrz jednostek pływających oraz w zakresie montażu systemów związanych z ochroną środowiska.

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH praca na statku

Gdańsk
ms 5.22

Obowiązki

• montaż konstrukcji stalowych (stal czarna/ nierdzewna)
• cięcie, sczepianie
• samodzielna praca z rysunkiem technicznym i/lub izometrycznym

Wymagania

• doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
• gotowość do pracy za granicą

Oferujemy

• transport, zakwaterowanie, wyżywienie na kontrakcie zagranicznym
• pracę w dynamicznej, rozwijającej się firmie i aktywnym zespole
• nadzór brygadzisty
• ubrania robocze
• przyjazna atmosfera pracy

Ogłoszenie dotyczy rekrutacji do pracy na projektach które rozpoczną się jesienią 2022

Klauzula informacyjna więcej
ikonaGdańsk
Trident BMC Sp. z o.o.