Firma Skilled Staff Solution Sp. z o.o. oferuje kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy, rekrutacji i selekcji. Agencja Zatrudnienia Skilled Staff Solution Sp. z o. o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 19190.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych

Kędzierzyn-Koźle

Obowiązki

  • łączenie/demontaż poszczególnych zespołów w konstrukcje lub rurociągi,

  • posługiwanie się sprzętem pomiarowym i przyrządami kontrolnymi,

  • obsługa urządzeń typu: palniki, szlifierki stołowe, wiertarki stołowe, prasy, gilotyny itp.

  • cięcie, szlifowanie.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,

  • doświadczenie w pracy jako monter konstrukcji stalowych,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • mile widziana obsługa wózków widłowych i podnośników.

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju i dalszego awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Skilled Staff Solution Sp. z o.o.