Praca Monter konstrukcji stalowych

Dodano: przedwczoraj

Monter konstrukcji stalowych
Almelo

Obowiązki
Jako pracownik montażowy jesteś odpowiedzialny za montaż maszyn (przenośników i części maszyn). Pracujesz w małym zespole, ale ważne jest też, żebyś umiał pracować samodzielnie.

Wymagania
- doświadczenie jako monter
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- prawo jazdy
- komunikatywny język angielski

Oferujemy
- stawka- 13.32 euro brutto na godzinę
- cotygodniowe wypłaty- 425 euro netto
- zakwaterowanie, ubezpieczenie, transport
- stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."