Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Monter konstrukcji

ikona Strasburg
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat

myWork AG jest szwajcarską firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie usług personalnych. Skorzystaj z naszego know-how i naszych kontaktów i zacznij pracę w Szwajcarii. Jesteśmy dynamiczną firmą z dużą i dobrą bazą klientów, którzy ściśle z nami współpracują.
Poszukujemy montera konstrukcji, szlifiarz, pomocnik obróbki metali. Praca przy rurach oraz przy konstrukcjach, praca jest dostępna od marca lub w terminie do ustalenia.

Monter konstrukcji
Strasburg

Obowiązki

  • Układanie rur zgodnie z rysunkiem izometrycznym
  • Formowanie i łączenie rur
  • Obróbka i montaż rurociągów ze stali czarnej i nierdzewnej
  • Wymiana membran, uszczelnień i przeprowadzanie testów ciśnieniowych

Wymagania

Zmysł techniczny

  • Systematyczny sposób pracy
  • Zręczność manualna
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Certyfikaty VCA/SCC/połączenia kołnierzowe - mile widziane

Oferujemy

  • Szwajcarska umowa o pracę z pełnymi składkami socjalno-emerytalnymi
  • Stawka od 18 euro netto na godzinę
  • Zorganizowane zakwaterowanie (my opłacamy)
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • Codzienne wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Zapraszamy do kontaku: 48 517 237 261 lub e-mail: Aplikuj

ikonaStrasburg
myWork AG