Sepona Personal GmbH poszukuje w chwili obecnej dla swojego zaufanego klienta:Montera kanałów wentylacyjnychSepona Personal GmbH jest średniej wielkości firmą zajmującą się zatrudnianiem specjalistów w branżach budowlanych i oddelegowywaniem ich następnie swoim stałym, zaufanym klientom na terenie całych Niemiec Obecnie posiadamy dwa oddziały znajdujące się wLipsku i w Jena.

Istniejemy na niemieckim rynku pracy od roku 2009, a nasza flotę zasilają głównie pracownicy z Polski, Czech i Słówacji.

ODPOWIADAMY NA KAŻDE ZGŁOSZENIE - WARUNKEIM JEST JEDYNIE DOŚWIADCZENIE I ZNAJOMOŚĆ J.NIEMIECKIEGO W STOPNIU PODSTAWOWYM.

Monter kanałów wentylacyjnych

Kassel

Obowiązki:

  • Praca na budowach przy montażu kanałów wentylacyjnych, instalacji sanitarnych, grzewczych
  • Montaż urządzeń wentylacyjnych, sanitarnych i grzewczych
  • Umiejętność czytania planów budowlanych i rysunków technicznych

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku
  • gotowość wyjazdu do Niemiec
  • Prace przy montażu instalacji wentylacyjnych,
  • montaż i izolowanie kanałów wentylacyjnych,
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • punktualność i sumienność i dyspozycyjność
  • własny samochód mile widziany.

Oferujemy:

  • Ponadtaryfowe stawki godzinowe plus diety za każdy przepracowany dzień
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie
  • możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
  • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne (również dla rodziny)
  • Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Odpowiadamy na każde zgłoszenie w przeciągu 24 godzin.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Kassel

Sepona Personal