AP VECTOR
Prawdopodobnie najlepsza firma współpracująca z wysokiej klasy polskimi fachowcami na terenie Europy. Dbamy o każdego pracownika!
Obecnie do pracy na terenie Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER IZOLACJI - również bez doświadczenia

Lyon

Obowiązki

  •       izolacja kanałów wentylacyjnych

Wymagania

  •    ubezpieczenie w ZUS-ie lub KRUS-ie
  •   gotowość do dłuższej współpracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wynagrodzenie zawsze do 10 dnia każdego miesiąca, płatny urlop)
  • opłacone mieszkanie w dobrym standardzie
  • opłacony dojazd do Francji oraz powrót do kraju (również transport na miejscu)
  • odzież roboczą oraz narzędzia
  • stałe wsparcie (pomoc na miejscu, sprawy formalne i tłumaczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Zapoznaj się z naszą klauzulą RODO: http://www.apvector.pl/rodo.htm

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Lyon

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.