Szukasz solidnej, stałej pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Chcesz rozwinąć swoje umiejetności ?

Firma European Experts to Państwu oferuje.

Perspektywa stałej i dobrze płatnej pracy w wiądącym na rynku zakładzie.

European Experts der Jobkontakter!
Gut arbeiten. Gut Wohnen. Gut Leben.

Monter instalacji sanitarnych oraz wentylacji
Gersthofen
11,00 € Brutto/Godz. + 20€ Diety za dzien pracujacy + bezplatne zakwaterowanie

Obowiązki

  • Montaż instalacji sanitarych
  • Montaż instalacji wentylacyjnych
  • Montaż systemów grzewczych

Wymagania

  • Doświadczenie przy montażu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych
  • Komunikatywna znajomość j.niemieckiego (A2/B1)
  • Prawo jazdy oraz własny samochód są mile widziane
  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas

Oferujemy

  • Dobrą pracę na niemieckich warunkach oraz uczciwe zarobki
  • 11,00 € Brutto/Godz. + 20€ Diety za dzien pracujacy + bezplatne zakwaterowanie
  • Umowa na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
  • Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych oraz odprowadzane składki socjalne
  • Dieta oraz dodatki
  • Oferujemy pomoc przy znalezieniu noclegu
  • Pomoc w zakresie zasiłku na dzieci tzw. “Kindergeld”
  • Opieka polskojęzycznego koordynatora.

Jesteś zainteresowany? Wyślij nam swoje CV już dzis!

Masz pytania - zadzwoń! - Chętnie odpowiemy na wasze pytania:

w języku polskim: 0821 807 999 48 oraz w języku niemieckim: 0821 807 999 00

Jeżeli mieszkają Państwo na terenie Gersthofen, Augsburga, Ulm lub okolic

zapraszamy do Biura European Experts - Augsburger Str. 16, 86368 Gersthofen.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Informujemy, że procesorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Gersthofen

European-Experts GmbH