Praca Monter Instalacji Sanitarnych - NIEMCY - Zarobki: 2350 - 2600 EUR + premia 300 Euro!

Dodano: dzisiaj

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata / kandydatkę na stanowisko:

Monter Instalacji Sanitarnych - NIEMCY - Zarobki: 2350 - 2600 EUR + premia 300 Euro!
Monachium

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy - mile widziane.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2350 - 2600 Euro netto,
  • premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • bezpłatne ubrania robocze,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.

Obowiązki:

  • montaż, przegląd i serwis instalacji sanitarnej,
  • montaż ogrzewania centralnego oraz instalacji wodnej.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."