Praca blisko granicy!! Darmowe zakwaterowanie!!

Monter instalacji przeciwpożarowych - Niemcy/Zwickau

Zwickau

Obowiązki

  • Przygotowanie elementów instalacji do montażu
  • Montaż i demontaż instalacji przeciwpożarowych
  • Programowanie i serwisowanie elementów instalacji

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 11€/h brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Diety dzienne 12€ lub 24€
  • Możliwe nadgodziny
  • Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
  • Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
  • Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Więcej ofert na: https://sasa-r.eu/

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zwickau

SaSa Rekrutacja