Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Monter i serwisant automatyki bram - Warszawa-Wesoła

Dodano: 12.01.2022
Umowa o pracę
Pełny etat
subscribe
Powiadom mnie o podobnej ofercie

Lider na rynku krajowym dystrybucji i serwisu urządzeń fiskalnych, oprogramowania oraz sprzętu komputerowego. Działający również w segmencie montażu i serwisu automatyki bram. Firma z ponad 23-letnim doświadczeniem.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Monter i serwisant automatyki bram.

Monter i serwisant automatyki bram - Warszawa-Wesoła

Warszawa
02072021

Obowiązki

• Praca związana z automatyką, elektroniką, elektryką
• Wykonywanie instalacji elektronicznej pod montaż automatyki
• Montaż bram i automatyki
• Serwis bram i urządzeń
• Konfigurowanie i uruchamianie systemów
• Serwis, konserwacja i regulacja automatyki
• Realizacje u Klienta
• Udzielanie Klientowi niezbędnych wskazówek dotyczących instalacji i użytkowania instalacji
• Odpowiedzialność za montaż, jakość i wykończenie

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość branży bram i automatyki
• Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi
• Umiejętność odczytywania projektów i rysunków technicznych
• Umiejętności rozwiązywania problemów
• Zdolności manualne
• Zaangażowania oraz motywacji w osiąganiu celów
• Minimum średniego wykształcenia
• Mile widziane uprawnienia spawalnicze
• Prawa jazdy kat. B
• Dobrej organizacji pracy, szczególnie punktualność

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
• Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę po okresie próbnym
• Dedykowany system motywacyjny i bonusowy
• Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
• Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole

Prześlij pełne CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)"