Praca Monter budynów industrialnych- Belgia

Dodano: wczoraj
Umowa o pracę
Pełny etat
1700 - 2100 € / miesiąc

Monter budynów industrialnych- Belgia

Gorlice
KRAZ nr 22675

Obowiązki

W twoim zakresie obowiazkow na stanowisku montera budynkow industrailnych w firmie w Wingene bedzie:

  • Montowanie konstrukcji stalowych
  • Stawianie scian z prefabrykatow
  • Montaz izolacji
  • Praca na wysokosci

Wymagania

Na stanowisko montera budynkow industrialnych w firmie w Wingene poszukujemy pracownika ktory spelnia nastepujace wymagania:

  • Masz doswiadczenie na podobnym stanowisku
  • Nie masz leku wysokosci i praca na zewnatrz nie sprawia Ci problemu
  • Poslugujesz sie jezykiem angielskim badz niderlandzkim w stopniu komunikatywnym
  • Jestes zmotywowany i jesteś nastawiony na elastyczne godziny pracy
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wedlug stawek w sektorze budowlanym+dodatkowe premie : premia budowlana, premia pogodowa, 32 dni urlopowe rocznie
  • Przejście na kontrakt stały po upływie 130 dni
  • Pomoc biura w załatwieniu wszelkich formalności/administracja/ubezpieczenie etc

Poszukujesz pracy w sektorze budowlanym ale ta oferta nie spelnia twoich oczekiwan?
Skontaktuj sie z nami mailowo, lub telefonicznie +48 571 255 090

Gorlice
Accent Jobs