Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Montażysta paneli fotowoltaicznych

ikona Dodano: 15.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa
ikona Rekrutacja zdalna
ua-flag наймемо працівників з України

Niemiecka firma zatrudni osoby do montażu paneli fotowoltaicznych (na ziemi, dachach)

Montażysta paneli fotowoltaicznych

Słupsk

Obowiązki

- montaż paneli zgodnie z wytycznymi technicznymi
- przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektromonter, dekarz) lub długoletnie, udokumentowane doświadczenie
- komunikatywna znajomość jęz. niemieckiego
- brak lęku wysokości
- uprawnienia elektryczne

Oferujemy

- niemiecka umowa o pracę
- zakwaterowanie w hotelu robotniczym, odpłatne
- praca w terenie w niedużych, zgranych ekipach w okręgu  do 100km od hotelu

ikonaSłupsk
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ