Agencja zatrudnienia Workprofi dla swojego klienta poszukujemy pracowników produkcji.

Montaż części samchodowych
Pokrzywno

Obowiązki
- Miejsce wykonywania pracy: Jaszkowa Dolna
- obsługa maszyn produkcyjnych
- montaż części
- pakowanie

Wymagania
- zdolności manualne
- dostępność w systemie 3 zmianowym
- własny dojazd do pracy

Oferujemy
- umowa o pracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + bogaty system premiowy)
- dopłaty do posiłków
- praca na dłuższy okres czasu

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Wysyłając dokumenty proszę załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Pokrzywno

KBTI Poland